Centrum Rehabilitacji Mazur

Miejsce
w Rankingu:
11
Centrum Rehabilitacji Mazur
  • Jakość usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
  • Terminowość 5/5
Cegielnianej 34/12u
35-001 Rzeszów
tel: 660 776 007 http://fizjoterapia-mazur.pl/
Średnia ocen
4.71/5
Wszystkie oceny: 14
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 Zamknięte Zamknięte

Opis placówki rehabilitacyjnej

Centrum znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Cegielnienej 34/12u. Otwarte jest codziennie od 8:00 do 20:00. Do ośrodka należy się zapisywać telefonicznie, wówczas na wizycie specjalista zapoznaje się z jego dolegliwościami i wykonuje badania diagnostyczne. To na ich podstawie jest dobierana dla każdego pacjenta najlepsza terapia. Wszystkie zabiegi są jednak wykonywane prywatnie. Rehabilitacja w Rzeszowie ul. Cegielniana nie korzysta z mało skutecznych metod takich jak laser czy magnetronik, lecz wykorzystuje głównie terapię manualną oraz osteopatię. Metoda ta polega na mobilizowaniu organizmu do samoleczenia, co skutkuje w jego wzmocnieniu oraz zmniejszeniu podatności na urazy. Pracujący w centrum fizjoterapeuci korzystają z wielu nowoczesnych metod używanych na całym świecie. Ciągle podnoszą oni swoje kwalifikacje, by oferować tylko skuteczne leczenie. Gabinet rehabilitacji jest przystosowany również do pacjentów niepełnosprawnych, dzięki czemu i oni mogą liczyć na kompleksową pomoc w wielu przypadkach. Centrum oferuje także fachową rehabilitację sportową oraz prowadzi szkolenia z zakresu leczenia osteopatią schorzeń kręgosłupa.

 

Oceń placówkę
Jakość usług
Czas oczekiwania
Terminowość
Wszystkie opinie (14)
~Adam
Nie byłem zadowolony z wizyty
~Monika
dupa
~anameryka
Polecam terapię osteopatyczną u Pana Mazura, przynosi świetne efekty, niesamowita ulga, jak już nie trzeba się męczyć z bólem.
~Florka
Serdecznie polecam Pana Bogusława Mazura. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad oraz zapoznał się z historią choroby dobierając odpowiednie ćwiczenia.
~Katarzyna
Godne polecenia miejsce, szczególnie dla mam i przyszłych mam - można przyjść zarówno z bólami kręgosłupa w ciąży jak i wadami postawy maluszka
~Dakota
My mieliśmy do czynienia z Mgr Kamilą Bosek, prowadziła rehabilitację naszego synka z asymetrią ułożeniową, teraz przyjmuje w MAZUR Osteopatia i Fizjoterapia KIDS. Polecam gorąco tą Panią Doktor- czyni cuda !
~Mama Antosia
Rewelacyjna Placówka w której pracują najlepsi specjaliści na całym Podkarpaciu! Nikt nie był w stanie pomóc mojemu dziecku w kolkach i silnym prężeniu się. Dzięki Panu mgr Bogusławowi Mazurowi i jego fizjoterapeutom moje dziecko normalnie funkcjonuje i przestało nieustannie płakać, jest spokojniejsze i nie ma problemów z brzuszkiem i się tak nie krzywi. Jestem ogromnie wdzięczna!
~Matylda
Pełen profesjonalizm poparty fachową wiedzą + życzliwość. Tak w skrócie mogę skomentować ośrodek MAZUR Osteopatia i Fizjoterapia.
~Bożena
Najlepsze centrum rehabilitacji! Niejednokrotnie dzięki specjalistom z Mazur Osteopatia i Fizjoterapia stanęłam na nogi - dziękuje!
~Dominika
Pełen profesjonalizm i wysoka jakość usług. Każdy kto tu trafi uzyska fachową i skuteczną pomoc.
~Karol
Profesjonalizm, przyjazna atmosfera, skuteczność, zaangażowanie.. Mógłbym wymieniać tak bez końca. Pan Mazur naprawdę potrafi dokonać cudów
~Jacek
Świetne centrum rehabilitacji. Mam tutaj zaufanego rehabilitanta - Pana Rodkiewicz, do którego chodzę z każdą jedną kontuzją sportową. Zawsze ekspresowo stawia mnie na nogi.
~Barbara
Centrum, które jest dla pacjenta. Pan Bogusław to świetny specjalista, który posiada ogromną wiedzę a jego terapia osteopatyczna jest bardzo skuteczna. Ból głowy minął jak ręką odjął.
~Magdalena
Świetne centrum, profesjonalni specjaliści. Nie ma żadnych problemów z umówieniem się na wizytę, a terapia osteopatyczna Pana Mazura jest bardzo skuteczna. Polecam.
Napisz swoją opinię
Całościowa ocena:

Podobne placówki rehabilitacyjne

Podpromie 8/2a
35-051 Rzeszów
tel: 731870005
Oceń placówkę
jako pierszy
Dąbrowskiego 85
35-959 Rzeszów
tel: 17 85 40 586
Oceń placówkę
jako pierszy
krakowska 6
35-111 Rzeszów
tel: 17 852 44 50
Oceń placówkę
jako pierszy
Architektów 11/U4
35-082 Rzeszów
tel: 783 784 123
Oceń placówkę
jako pierszy
Łukasiewicza 55a
35-604 Rzeszów
tel: 605698997
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Siemieńskiego 20
35-234 Rzeszów
tel: 17 742 16 39
Oceń placówkę
jako pierszy

Flebolog to lekarz specjalista, który zajmuje si...
Sen ma dwie podstawowe fazy, które możemy ...
Jonoforeza zwana także terapią jonową to niezwy...
Historie osób, które poddały się zabiegom upi...
Nasze ciało prawie w 60% składa się z wody, tak...
Suchy kaszel jest jednym z najczęstszych objawów...