Centrum Rehabilitacji Mazur

Miejsce
w Rankingu:
2
Centrum Rehabilitacji Mazur
  • Jakość usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
  • Terminowość 5/5
Cegielnianej 34/12u
35-001 Rzeszów
tel: 660 776 007 http://fizjoterapia-mazur.pl/
Średnia ocen
5/5
Wszystkie oceny: 13
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 8:00 – 20:00 Zamknięte Zamknięte

Opis placówki rehabilitacyjnej

Centrum znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Cegielnienej 34/12u. Otwarte jest codziennie od 8:00 do 20:00. Do ośrodka należy się zapisywać telefonicznie, wówczas na wizycie specjalista zapoznaje się z jego dolegliwościami i wykonuje badania diagnostyczne. To na ich podstawie jest dobierana dla każdego pacjenta najlepsza terapia. Wszystkie zabiegi są jednak wykonywane prywatnie. Rehabilitacja w Rzeszowie ul. Cegielniana nie korzysta z mało skutecznych metod takich jak laser czy magnetronik, lecz wykorzystuje głównie terapię manualną oraz osteopatię. Metoda ta polega na mobilizowaniu organizmu do samoleczenia, co skutkuje w jego wzmocnieniu oraz zmniejszeniu podatności na urazy. Pracujący w centrum fizjoterapeuci korzystają z wielu nowoczesnych metod używanych na całym świecie. Ciągle podnoszą oni swoje kwalifikacje, by oferować tylko skuteczne leczenie. Gabinet rehabilitacji jest przystosowany również do pacjentów niepełnosprawnych, dzięki czemu i oni mogą liczyć na kompleksową pomoc w wielu przypadkach. Centrum oferuje także fachową rehabilitację sportową oraz prowadzi szkolenia z zakresu leczenia osteopatią schorzeń kręgosłupa.

 

Oceń placówkę
Jakość usług
Czas oczekiwania
Terminowość
Wszystkie opinie (13)
~Monika
dupa
~anameryka
Polecam terapię osteopatyczną u Pana Mazura, przynosi świetne efekty, niesamowita ulga, jak już nie trzeba się męczyć z bólem.
~Florka
Serdecznie polecam Pana Bogusława Mazura. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad oraz zapoznał się z historią choroby dobierając odpowiednie ćwiczenia.
~Katarzyna
Godne polecenia miejsce, szczególnie dla mam i przyszłych mam - można przyjść zarówno z bólami kręgosłupa w ciąży jak i wadami postawy maluszka
~Dakota
My mieliśmy do czynienia z Mgr Kamilą Bosek, prowadziła rehabilitację naszego synka z asymetrią ułożeniową, teraz przyjmuje w MAZUR Osteopatia i Fizjoterapia KIDS. Polecam gorąco tą Panią Doktor- czyni cuda !
~Mama Antosia
Rewelacyjna Placówka w której pracują najlepsi specjaliści na całym Podkarpaciu! Nikt nie był w stanie pomóc mojemu dziecku w kolkach i silnym prężeniu się. Dzięki Panu mgr Bogusławowi Mazurowi i jego fizjoterapeutom moje dziecko normalnie funkcjonuje i przestało nieustannie płakać, jest spokojniejsze i nie ma problemów z brzuszkiem i się tak nie krzywi. Jestem ogromnie wdzięczna!
~Matylda
Pełen profesjonalizm poparty fachową wiedzą + życzliwość. Tak w skrócie mogę skomentować ośrodek MAZUR Osteopatia i Fizjoterapia.
~Bożena
Najlepsze centrum rehabilitacji! Niejednokrotnie dzięki specjalistom z Mazur Osteopatia i Fizjoterapia stanęłam na nogi - dziękuje!
~Dominika
Pełen profesjonalizm i wysoka jakość usług. Każdy kto tu trafi uzyska fachową i skuteczną pomoc.
~Karol
Profesjonalizm, przyjazna atmosfera, skuteczność, zaangażowanie.. Mógłbym wymieniać tak bez końca. Pan Mazur naprawdę potrafi dokonać cudów
~Jacek
Świetne centrum rehabilitacji. Mam tutaj zaufanego rehabilitanta - Pana Rodkiewicz, do którego chodzę z każdą jedną kontuzją sportową. Zawsze ekspresowo stawia mnie na nogi.
~Barbara
Centrum, które jest dla pacjenta. Pan Bogusław to świetny specjalista, który posiada ogromną wiedzę a jego terapia osteopatyczna jest bardzo skuteczna. Ból głowy minął jak ręką odjął.
~Magdalena
Świetne centrum, profesjonalni specjaliści. Nie ma żadnych problemów z umówieniem się na wizytę, a terapia osteopatyczna Pana Mazura jest bardzo skuteczna. Polecam.
Napisz swoją opinię
Całościowa ocena:

Podobne placówki rehabilitacyjne

Słoneczna 1
35-026 Rzeszów
tel: 509811313
Oceń placówkę
jako pierszy
Łukasiewicza 55a
35-604 Rzeszów
tel: 605698997
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Dąbrowskiego 85
35-959 Rzeszów
tel: 17 85 40 586
Oceń placówkę
jako pierszy
Sikorskiego 45d lok. 5
35-304 Rzeszów
tel: 730 839 441
Oceń placówkę
jako pierszy
Architektów 11/U4
35-082 Rzeszów
tel: 783 784 123
Oceń placówkę
jako pierszy
Siemieńskiego 20
35-234 Rzeszów
tel: 17 742 16 39
Oceń placówkę
jako pierszy

Praca stojąca, jak i praca siedząca negatywnie w...
W fizjoterapii stosuje się metody leczenia wykorz...
Squash to dość młody i jednocześnie niezbyt po...
Leczenie kontuzji czy schorzeń ortopedycznych jes...
W czasie trwania epidemii koronawirusa niezwykle w...
Zabiegi z zastosowaniem lasera cieszą się ogromn...