Laser przez cały rok

Laser przez cały rok

Zabiegi z zastosowaniem lasera cieszą się ogromną popularnością. Do niedawna były jednak niedostępne latem, ponieważ pod wpływem słońca mogły powodować fotouczulenie. Dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny estetycznej osoby, które chcą poddać się LASEROWEMU ODMŁADZANIU SKÓRY nie muszą już czekać na chłodniejsze miesiące. Wszystko dzięki technologii GENESIS, którą można stosować niezależnie od pory roku. 

Czym jest technologia GENESIS i jakie daje efekty?
Wiele kobiet już po 30 roku życia zauważa wyraźne zmarszczki i pogorszenie kondycji skóry. Nawet pomimo regularnej pielęgnacji, spożywania wartościowych posiłków i aktywności fizycznej trudno jest całkowicie wyeliminować niekorzystne czynniki, które mogą przyczyniać się do przyśpieszenia procesów starzenia. Stres, siedząca praca, przyjmowane leki czy uwarunkowania genetyczne powodują, że skóra traci swoją elastyczność i boryka się z różnymi problemami, takimi jak przebarwienia, trądzik różowaty czy zaczerwienienia. Aby pomóc pacjentom gabinetów i klinik medycyny estetycznej uporać się z nimi, stworzono laser z technologią GENESIS, który uznany został za przełom w ODMŁADZANIU SKÓRY BEZ USZKODZENIA NASKÓRKA.

GENESIS to technologia, która dzięki długiej fali 1064 nm powoduje termiczną stymulację produkcji kolagenu przywracając skórze właściwą kondycję. Impulsy są bardzo krótkie, co w połączeniu z wysoką częstotliwością powoduje bezpieczną i efektywną rewitalizację skóry. Podczas ogrzewania naczyń krwionośnych dochodzi do ich absorpcji przez światło lasera, w wyniki czego następuje również poprawa kolorytu i wyrównanie tekstury skóry. Zaczerwienienia zostają zredukowane, a drobne zmarszczki spłycone. 

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?
Jedną z największych zalet tego zabiegu jest duży komfort i brak bólu podczas jego wykonywania. Pacjent może odczuwać jedynie przyjemne ciepło. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona. Stan ten nie utrzymuje się jednak dłużej niż przez 2-3 godziny. Nie występują również efekty uboczne takie jak rumień czy obrzęk na skórze, dlatego zabieg polecany jest przed tzw. wielkim wyjściem, gdy nie możemy pozwolić sobie na długą rekonwalescencję. Po jego wykonaniu można natychmiast powrócić do normalnej aktywności. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku, niezależnie od fototypu skóry. Nie zaleca się jednak przed zabiegiem opalania skóry, ani korzystania z solarium. Przeciwwskazaniem może być również stosowanie ziół o działaniu fotouczulającym, np. dziurawca czy nagietka. Po zabiegu również nie należy opalać miejsc, które zostały poddane działaniu lasera oraz unikać gorących kąpieli i wizyt w saunie. 

Gdzie można wykonać zabieg GENESIS?
Technologia GENESIS jest już dostępna w wielu polskich klinikach i gabinetach. Efekty zależą w dużej mierze od urządzenia, które stosowane jest podczas zabiegów. Doskonałe rezultaty zapewnia V-LASER od koreańskiej firmy WON-TECH, który wykorzystuje m.in. Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda z Piaseczna koło Warszawy. To innowacyjna platforma o wszechstronnym zastosowaniu, która zdobyła szczególne uznanie wśród wielu gwiazd i celebrytów.

Wszystkie opinie (6)
Anna

28.09.2020

Bardzo dobrze wykonany zabieg GENESIS przez panią dr Pardę.

Adres IP: ***.***.**.***.58

Kamila

28.09.2020

Również wykonywałam ten zabieg w klinice pani dr Pardy i efekty są cudowne!

Adres IP: ***.***.**.***.56

Joanna

23.09.2020

Zabieg przekroczył wszystkie moje oczekiwania. Skóra na twarzy po tym zabiegu jest cudowna. Polecam klinikę dr Pardy. Cudownie!

Adres IP: ***.**.***.***.67

Paulina

14.07.2020

Skuteczna i coraz bardziej dostępna metoda, jak patrzę na te postępy w medycynie estetycznej to ciesze się, przyszło żyć nam kobietom w takich czasach ;)

Adres IP: ***.***.**.**.111

Kasia

14.07.2020

Największą zaletą tej metody pomijając doskonały uzyskany efekt jest praktycznie natychmiastowa regeneracja.

Adres IP: ***.***.**.**.62

Renata

14.07.2020

U mnie proces starzenia to się rozpoczął już przed 30tką, szczęście że istnieją takie metody jak laser genesis. Szybko, sprawnie i bez bólu - polecam!

Adres IP: ***.***.**.**.14

Napisz swoją opinię
Całościowa ocena:

Podobne placówki rehabilitacyjne