Zastosowanie kwasu hialuronowego w ginekologii estetycznej

Zastosowanie kwasu hialuronowego w ginekologii estetycznej

Ginekologia estetyczna jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią medycyny estetycznej, która oferuje korekcję oraz odmładzanie stref intymnych kobiety. Zabiegi ginekologii estetycznej przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku, ponieważ pozwalają one rozwiązać uciążliwe problemy, które często wywołują frustrację, ogromny dyskomfort oraz kompleksy odbijające się na jakości relacji, związku, a także całego życia.

Dużą popularnością w ginekologii estetycznej cieszy się kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w naszym organizmie i jest odpowiedzialny za jędrność, elastyczność oraz nawilżenie skóry. Kwas hialuronowy jest polisacharydem, który jest podstawowym składnikiem skóry, jednakże wraz z wiekiem zawartość kwasu hialuronowego w naszym organizmie maleje, dlatego skóra staje się wiotka oraz szorstka. Na szczęście zabiegi ginekologii estetycznej, które można wykonać w klinice medycyny estetycznej Dr Parda w okolicach Warszawy, pozwalają na zachowanie młodzieńczego wyglądu, także okolic intymnych.
Z wiekiem w organizmie znacznie ubywa kwasu hialuronowego, który również znajduje się we wspomnianych wcześniej okolicach intymnych. Wiotkość i rozciągnięcie warg sromowych zestawione z brakiem nawilżenia błony śluzowej pochwy przyczynia się do znacznego obniżenia satysfakcji seksualnej kobiet oraz zwiększonego dyskomfortu codziennego życia. Ogromny wpływ na zmniejszoną produkcję kolagenu oraz problemy ze sferą intymną ma styl życia, wszelkie zaburzenia hormonalne, wady anatomiczne, ciąża i poród naturalny, a także okres menopauzy.
W klinice medycyny estetycznej Dr Pardy oferowany jest zabieg całkowitej rewitalizacji pochwy kwasem hialuronowym. W renomowanej placówce wykorzystywany jest wysokogatunkowy preparat kwasu hialuronowego, czyli Desirial. Podanie kwasu hialuronowego do pochwy oraz jej okolic sprawi, że ścianki pochwy zostaną wygładzone, zwiększą swoją objętość, a także będą odpowiednio nawilżone. Przednia ściana pochwy, dzięki ok. 30-minutowemu zabiegowi stanie się wrażliwa na bodźce, co przełoży się na komfort życia intymnego. Kwas hialuronowy jest również wykorzystywany w przypadku zabiegu związanego z powiększeniem punktu G, który uważany jest za jedną z najbardziej erogenny stref w ciele kobiety. U niektórych kobiet miejsce jest bardzo unerwione i powoduje intensywne doznania podczas stosunku, jednakże wraz z wiekiem lub z przyczyn anatomicznych występuje tam mniejsza liczba receptorów, co przyczynia się do zmniejszenia odczuć i pojawienia się kłopotów z osiągnięciem orgazmu. Bezinwazyjna procedura powiększenia punktu G zwiększa jego obojętność, zapewnia mu odpowiednią jędrność oraz zwiększa poziom nawilżenia, czego efektem będą zwiększone doznania seksualne.

Wszystkie opinie (0)
Napisz swoją opinię
Całościowa ocena:

Podobne placówki rehabilitacyjne

Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy