Lifting bez skalpela

Lifting bez skalpela

Pojawienie się zmarszczek jest naturalnym efektem starzenia się skóry. Jest też źródłem wielu kompleksów i niskiego poczucia własnej wartości. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która na takie problemy ma już nie tylko chirurgiczne rozwiązanie. Jedną ze skutecznych metod pozbycia się zmarszczek jest użycie do ich redukcji nici liftingujących. Skorzystanie z takiego liftingu bez skalpela, pozwala na bezinwazyjną redukcję zmarszczek. Spektakularne efekty i mała inwazyjność zabiegu z użyciem nici liftingujacych, sprawia, że cieszy się on coraz większą popularnością.

Dla kogo jest polecany taki zabieg

Zabieg z użyciem nici liftingujacych jest polecany osobom po 35 roku życia. Ta metoda redukcji zmarszczek świetnie sprawdza się w wygładzaniu zmarszczek poziomych czoła, lwiej zmarszczki i zmarszczek wokół ust (tzw. zmarszczki cery palacza). Zabieg polega na wprowadzeniu nici w głębokie warstwy skóry, pozwala to na mechaniczne uniesienie i napięcie skóry, a także pobudzenie naturalnej produkcji kolagenu. Wszczepienie nici liftingujących powoduje także, zmniejszenie napięcia mięśni mimicznych twarzy. Zabieg jest bezbolesny i krótki. Efektem jest wygładzona i jędrna (dzięki zwiększonej produkcji kolagenu) skóra twarzy. Efekt liftingujacy najlepiej zauważalny jest już po około miesiąca od zabiegu, kiedy nici rozpadają się i stymulują tkanki. Nici są bioabsorbowalne i wchłaniają się same w ciągu 360 dni. Zespolenie nici z parą specjalistycznych igieł pozwala na przeprowadzenie specjalistycznego liftingu we wszystkich obszarach twarzy. Dzięki jednemu lub dwóm wkłuciom następuje wygładzenie twarzy w okolicach kości jarzmowej i podbródka, a także w okolicach brwi, podobne do zabiegów chirurgicznych, jednak całkowicie bezbolesne i nie inwazyjne. Dzięki temu nie jest wymagana rekonwalescencja po zabiegu, ani nie ma ryzyka powikłań.

Taki doskonały rezultat przy minimalnej ingerencji w organizm można uzyskać wykonując lifting bez skalpela w Warszawie w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Używane w tej klinice nici liftingujące zawierają kwas l-polimlekowy. Wywołuje on efekt odmłodzenia poprzez stymulację procesów rewitalizacji skóry. Lekarz wprowadza nici poprzez nakłucia za pomocą specjalnej igły, następnie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa fachowo je implantuje. Klinika gwarantuje efekty utrzymujące się nawet do 3 lat. Czas ten jednak zależy też od wyjściowej kondycji skóry, od wieku i stylu życia danego pacjenta, a także od tempa procesów metabolicznych zachodzących w tkankach.

Wszystkie opinie (0)
Napisz swoją opinię
Całościowa ocena:

Podobne placówki rehabilitacyjne

Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy

Pobyt w szpitalu czy zapewnienie kompleksowej opie...
Jazda konna oraz czynności wykonywane w stajni to...
Pojawienie się zmarszczek jest naturalnym efektem...
Jonoforeza zwana także terapią jonową to niezwy...
Ból kręgosłupa w dzisiejszych czasach pos...
Jednym z ważniejszych problemów, jaki poja...