Lifting bez skalpela

Lifting bez skalpela

Pojawienie się zmarszczek jest naturalnym efektem starzenia się skóry. Jest też źródłem wielu kompleksów i niskiego poczucia własnej wartości. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która na takie problemy ma już nie tylko chirurgiczne rozwiązanie. Jedną ze skutecznych metod pozbycia się zmarszczek jest użycie do ich redukcji nici liftingujących. Skorzystanie z takiego liftingu bez skalpela, pozwala na bezinwazyjną redukcję zmarszczek. Spektakularne efekty i mała inwazyjność zabiegu z użyciem nici liftingujacych, sprawia, że cieszy się on coraz większą popularnością.

Dla kogo jest polecany taki zabieg
Zabieg z użyciem nici liftingujacych jest polecany osobom po 35 roku życia. Ta metoda redukcji zmarszczek świetnie sprawdza się w wygładzaniu zmarszczek poziomych czoła, lwiej zmarszczki i zmarszczek wokół ust. Zabieg polega na wprowadzeniu nici w głębokie warstwy skóry, pozwala to na mechaniczne uniesienie i napięcie skóry, a także pobudzenie naturalnej produkcji kolagenu. Wszczepienie nici liftingujących powoduje także, zmniejszenie napięcia mięśni mimicznych twarzy. Zabieg jest bezbolesny i krótki. Efektem jest wygładzona i jędrna (dzięki zwiększonej produkcji kolagenu) skóra twarzy.

Efekt liftingujacy najlepiej zauważalny jest już po około miesiąca od zabiegu, kiedy nici rozpadają się i stymulują tkanki. Nici są bioabsorbowalne i wchłaniają się same w ciągu 360 dni. Zespolenie nici z parą specjalistycznych igieł pozwala na przeprowadzenie specjalistycznego liftingu we wszystkich obszarach twarzy. Dzięki jednemu lub dwóm wkłuciom następuje wygładzenie twarzy w okolicach kości jarzmowej i podbródka, a także w okolicach brwi, podobne do zabiegów chirurgicznych, jednak całkowicie bezbolesne i nie inwazyjne. Dzięki temu nie jest wymagana rekonwalescencja po zabiegu, ani nie ma ryzyka powikłań.

Taki doskonały rezultat przy minimalnej ingerencji w organizm można uzyskać wykonując lifting bez skalpela w Klinice Medycyny Estetycznej Warszawa Dr Parda. Używane w tej klinice nici liftingujące zawierają kwas l-polimlekowy. Wywołuje on efekt odmłodzenia poprzez stymulację procesów rewitalizacji skóry. Lekarz wprowadza nici poprzez nakłucia za pomocą specjalnej igły, następnie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa fachowo je implantuje. Klinika gwarantuje efekty utrzymujące się nawet do 3 lat. Czas ten jednak zależy też od wyjściowej kondycji skóry, od wieku i stylu życia danego pacjenta, a także od tempa procesów metabolicznych zachodzących w tkankach.

Wszystkie opinie (6)
Dominika

28.09.2020

Bardzo polecam ten rodzaj zabiegu w wykonaniu pani dr Pardy.

Adres IP: ***.***.**.***.75

Aneta

14.07.2020

Polecam ten zabieg, w moim przypadku efekty liftingu przy użyciu nici utrzymują się w okresie prawie dwóch lat, uważam tą metodę za wielce skuteczną. Mniejsza ilość zmarszczek na kobiecej twarzy to gwarantowane doskonałe samopoczucie!

Adres IP: ***.***.**.**.97

Lidka

14.07.2020

To bardzo skuteczny zabiegi i natychmiastowo widoczne efekty. Polecam .

Adres IP: ***.***.**.**.113

Klient

21.05.2019

Świetny lifting twarzy wykonany przez pania doktor. Polecam serdecznie klinike medycyny estetycznej Dr parda

Adres IP: **.***.**.**1.3

Gabi

21.05.2019

Moja mama była na tym zabiegu i jest bardzo zadowolona żeby nie powiedzieć zachwycona choć zabieg do najtańszych nie należy. za twarz robiła w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Prada. Jeśli kogoś stać to myśle, że warto bo gołym okiem widać efekty.

Adres IP: **.***.**.***.66

Madzia

20.03.2019

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że palenie papierosów ma bardzo duży wpływ na cerę. Paląc nałogowo, nawet po późniejszym odstawieniu papierosów na skórze twarzy mogą pojawić się zmarszczki lub bruzdy. Cera palacza jest też bardziej narażona na przebarwienia. Jakie zabiegi warto zastosować na cerę, która ucierpiała w wyniku palenia papierosów? Jak dla mnie najlepszym zabiegiem okazał się być lifting bez skalpela w Warszawie w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Używane w tej klinice nici liftingujące zawierają kwas l-polimlekowy. Wywołuje on efekt odmłodzenia poprzez stymulację procesów rewitalizacji skóry. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanego efektu od rąk tak wspaniałej profesjonalistki. Polecam

Adres IP: **.***.**.***.100

Napisz swoją opinię
Całościowa ocena:

Podobne placówki rehabilitacyjne