Ask Med Now - nowoczesna aplikacja dla środowiska medycznego

Ask Med Now - nowoczesna aplikacja dla środowiska medycznego

W czasie trwania epidemii koronawirusa niezwykle ważnym zadaniem jest doszkalanie personelu medycznego, lekarzy oraz farmaceutów na temat nowoczesnych rozwiązań badawczych, a także aktualnych tematów związanych z leczeniem chorób oraz interakcji poszczególnych leków. Wprowadzone restrykcje i obostrzenia w Polsce zabraniają organizowania konferencji i szkoleń w formie tradycyjnej, dlatego tak ważne jest inwestowanie w innowacyjne narzędzia technologiczne, które pozwalają nam przenieść poszczególne sytuacje do wymodelowanej przestrzeni online. Z jakich nowoczesnych rozwiązań powinno skorzystać środowisko medyczne?

Czym jest aplikacja Ask Med Now?
Jednym z nowoczesnych rozwiązań proponowanych przez Neo Vinci jest aplikacja mobilna dla kadry medycznej i farmaceutów Ask Med Now, która pozwala w komfortowy, prosty, a zarazem ciekawy sposób zdobywać wiedzę na różnorodne tematy. Edukacja medyczna lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i studentów wspomnianych kierunków odbywa się w dość luźnej formie quizowej w rozgrywkach z drugim graczem zarejestrowanym w aplikacji lub z komputerem. Niektóre quizy dostępne w aplikacji są quizami konkursowymi, w których nagroda została ufundowana przez sponsora.

Pierwsza aplikacja mobilna dla kadr medycznych
Ask Med Now jest pierwszą taką aplikacją mobilną, która jest przeznaczona do edukacji medycznej środowiska pielęgniarek, farmaceutów oraz lekarzy. Rejestracja do aplikacji jest prosta oraz szybka, a poruszanie się w niej jest niezwykle intuicyjne, ponieważ rozgrywka rozpoczyna się po wybraniu poszczególnych kategorii. Oczywiści chodzi o to, że każdy gracz musi jak najszybciej odpowiedzieć na postawione mu pytanie. Pytania są na bieżąco aktualizowane i dodawane, ponieważ są one tworzone przez współpracujących specjalistów, lekarzy i farmaceutów, a część z nich pochodzi z CEM, czyli Centrum Egzaminów Medycznych.

Wszystkie opinie (0)
Napisz swoją opinię
Całościowa ocena:

Podobne placówki rehabilitacyjne

Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Oceń placówkę
jako pierszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)